Wakacje w Polsce na wysokim poziomie – nowoczesny hotel w Krakowie

Planowanie zagranicznych wakacji stoi teraz pod znakiem zapytania – warto więc zdecydować się na odpoczynek w kraju. Dla lubiących zwiedzanie miast oraz poznawanie ich historii, a po całodziennym zmęczeniu odpocząć w wygodach – z pewnością świetnym wyborem będzie nowoczesny hotel zlokalizowany w pobliżu Starego Miasta w Krakowie.

Luksusowe wnętrza dla wymagających

Grand Ascot, bo o nim mowa, to wyjątkowy i nowoczesny hotel o luksusowych wnętrzach zachowanych w najwyższym standardzie. Przestronne pokoje wyposażone są w duże i wygodne łóżka. Każdy z gości ma również dostęp do wyposażonej łazienki. Designerski wystrój zachwyci każdego, nie tylko w pokojach, ale też w całym hotelu i jego wnętrzach.

Nowoczesny hotel i obsługa na wysokim poziomie

Fantastyczne wrażenia estetyczne to nie jedyne doznania, jakie czekają nas w Grand Ascot. Oprócz komfortowego wypoczynku, czeka nas także uczta dla podniebienia w hotelowej restauracji. Smakować można nie tylko pyszne obiady, ale także wieczorem – wyjątkowe drinki.

Co ważne – komfortem pobytu w Grand Ascot zajmuje się najlepiej wyszkolona, profesjonalna załoga. Pracownicy dbają o najwyższe standardy, pilnując, by gościom hotelowy nie zabrakło niczego, a w razie potrzeby – odpowiadają na nurtujące ich pytania. Warto odwiedzić ten nowoczesny hotel, a także spędzić czas w urokliwym mieście królów, Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *