Hotel butikowy Kraków. Czym jest?

Podczas poszukiwania dobrego noclegu na urlop często napotykamy nazwę „hotel butikowy”. Oglądamy wnętrza, czytamy opinie – wybieramy go, ponieważ nam się podoba. Najczęściej jednak nie jesteśmy świadomi, co w ogóle znaczy wspomniana nazwa. Wybierając hotel butikowy kraków kierujemy się opiniami osób, które się w nim zatrzymywały, a nie tym, że właśnie takiego rodzaju zakwaterowania potrzebujemy. Czym jest hotel butikowy?

Co to jest?

Dla poszukujących zakwaterowania i wybierających hotel butikowy Kraków i inne miasta mają do zaoferowania wiele miejscówek. Są to hotele o bardzo wysokim standardzie, nazywane też często „lifestyle hotel”. Posiadają one piękne wnętrza, zaprojektowane tak, by cieszyły zmysły estetów. Wyszukane i luksusowe dekoracje, sprzęty i meble sprawiają, że standardy spełniają najczęściej wszystkie potrzeby gości. Sami goście takich miejsc są nierzadko osobami zamożnymi, ceniącymi sobie wygodę, ale też kameralny klimat, spokój miejsca w którym będą nocować i odpoczywać, intymność.

Grand Ascot, wyjątkowy hotel butikowy Kraków

Hotel butikowy Kraków, Grand Ascot to miejsce właśnie dla takich osób. Wybierając nocleg w nim można liczyć na komfortowy pobyt w nowoczesnym pokoju o najwyższym standardzie. Bezpieczeństwo i dobrze samopoczucie jest najważniejszym priorytetm dla obsługi hotelu. Dodatkowa, ogromną zaletą Grand Ascot jest jego świetna lokalizacja, w cichej ale pięknej okolicy, tuż przy Teatrze Bagatela, blisko Rynku oraz tętniących życie ulic, w których toczy się kulturalne życie miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *